Výkonné sálavé panely

Vytápění výkonnými sálavými panely

Pokud se Vám líbí topné panely umísťované nejčastěji pod lavice a preferujete tepelnou pohodu a příjemně se cítící nepromrzlé lidi v kostele, rádi Vám nabídneme a dodáme například i takováto esteticky vydařená podlavicová a předlavicová topení. Jejich nákupem lze zajistit velmi přijemné prostředí i v promrzlém kostele a spolehlivě zahřejí promrzlé lidi i v silných mrazech.

topeni lavice pod sedačkou k

fenix ecosun CH 06

topidlo pod lavice

panely klasicke

Teplota dřevěné podlahy pod lavicemi se zde při topení pohybuje od 17,8 °C do 36,7 °C, teplota dlažby je nižší. V lavicích je všude příjemné teplo.

Při realizaci vytápění celého kostela je doprava po celé republice částečně dotovaná firmou. Montáž lze provádět bez újmy kvality práce i za mrazu v topné sezóně.

 

Provozní náklady:

Náklady na topení v jedné průměrně dlouhé lavici za 1 bohoslužbu činí obvykle cca 1 Kč. 
Náklady na topení v lavicích za celý kostel za 1 bohoslužbu = počet lavic se zapnutým topením x 1 Kč.

Zatímco například běžný nízkoteplotní sálavý panel dodává méně tepla, tak tento středněteplotní dodává výrazně více a rychleji teplo tj. ani promrzlým lidem s těmito panely nemůže být už zima, dosah tepelného sálavého záření pokryje dostatečně vzdálenost od topidla do 1,5 metru!Pořizovací náklady:

Tyto panely vycházejí cenově o cca čtvrtinu až třetinu dráže než nízkoteplotní sálavé panely a mají asi o 45% vyšší topný výkon než nízkoteplotní sálavé panely.

Přesnou cenu vám vypočítáme na základě sdělení počtu lavic a délky lavic. Pořízení těchto panelů rozhodně není investiční chybou. Pokud se Vám více líbí moderní sálavé panely nízkoteplotní, tak u nich už lidem může být při nevhodné a úsporně zvolené montáži zima a promrzlý člověk se ani za hodinu vůbec neprohřeje a ani neohřeje.

Pokud nevíte, který sálavý panel je pro Vás vhodnější a nechcete si nechat od nás poradit a chcete si to sami důkladně vyzkoušet, tak Vám zdarma na dlouhodobou ukázku namontujeme jak vysokoteplostní, tak středněteplotní, tak i nízkoteplostní sálavé panely. Nejlepší dobou pro objektivní zkoušení těchto panelů je měsíc prosinec, leden a únor.

Pokud máte o tato topidla v moderním kabátu vážný zájem, rádi vám je dodáme a precizně namontujeme.

Pokud chcete, sdělíme vám další vlastnosti těchto topidel na telefonu 602 466 955, nebo na emailu: info@topim-nejlevneji.cz

 

 

 

 

 

 

 

Hezký den a nalezení přínosných informací přeje návštěvníkům autor webu Václav Sirový.