Ceník klimatizací a čerpadel, novinky

Zákazníkům poskytujeme dle možností až 100% slevy na dopravu, případně dle možností i další slevy.

 

Pro ověření cen si zavolejte na 602 466 955, popřípadě napište mail na info@topim-nejlevneji.cz 

 

Náročným zákazníkům bez peněz nebo neochotným platit za zboží a za naše služby neumíme vyhovět! Neumíme ani kouzelně odmazat DPH ani poskytovat stovky hodin a měsíce bezplatného poradenství a analýz.

Stejně tak nedodáváme čerpadla zákazníkům a některým spoluobčanům, kterým jde o to zaplatit pouze maximálně například 0%, 10%, 20% nebo někdy i 30% z ceny dodávky a dlužný zbytek nebo celou částku nikdy nehodlají uhradit a prosíme zákazníky bez peněz nebo zákazníky neochotné platit za dodané zboží a za řádně odvedenou práci, aby nás zbytečně nekontaktovali.

 Ověřené novinky:

 

Již více než rok máme v nabídce a dodáváme i senzačně účinné klimatizace a tepelná čerpadla vzduch-vzduch typu VZ-SKE:


Mají senzační a bezkonkurenční čištění vzduchu, tato moderní nová technologie nanoE/nanoG výrazně zdokonaluje čištění vzduchu, zlikviduje snadno chřipkové a další viry, plísně nejen ve vzduchu, ale už i na nábytku a předmětech v domácnosti, zlikviduje i pyly, prach, baktérie. Pro ženy je jistě zajímavé, že na rozdíl od obyčejných klimatizací bez této nanotechnologie napomáhá i správné hydrataci pokožky. Vyčištění zakouřeného, zatuchlého a starého vzduchu v restauracích, ve firmách i v domácnostech je neuvěřitelně příjemné, po montáži nejnovějších čerpadel v restauracích odcházíme po pečlivém otestování nově zapnuté klimatizace s pocitem dýchání čistého vzduchu.  

Panasonic přišel ve svých evropských modelech na trh s novým ekologickým chladivem s minimálně o 30% vyšší účinností, to umožňuje při menších rozměrech přenášet vyšší topné a chladicí výkony a ještě více ztišit již tak tichá zařízení.

Dále pro domácnosti a firmy přišel Panasonic s mimořádně účinnými klimatizacemi/tepelnými čerpadly vzduch-vzduch a opět jako nejzkušenější a největší světový výrobce kvalitních kompresorů (prodáno přes 250 mil. kusů) předběhl parametry všechny své konkurenty a nabízí například celosezónní průměrnou účinnost chlazení (SEER) dokonce 10,5 a celosezónní průměrnou účinnost topení SCOP 6,2. Znamená to tedy přibližně, že z jedné vložené koruny do čerpadla získáme topné teplo v hodnotě 6,20 Kč a při chlazení se odvede opačným směrem teplo v ceně 10,50 Kč. Tj. pokud domácnost propálí akumulačkami/přímotopy/sálavými panely/elektrickou podlahovkou například 31 000 Kč ročně, tak s tímto čerpadlem ročně protopí při stejném množství dodaného tepla jen 5000 Kč.  Tato čerpadla Vám rádi dodáme.

 V oblasti tepelných čerpadel vzduch-voda jsou zcela nové modelové řady velmi jednoduché jak na rychlý servis, tak na obsluhu, i obslužná menu jsou příjemná grafická, samozřejmě v češtině. Naše moderní nejlepší čerpadla vůbec nepotřebují a nepoužívají za mrazů drahé přímotopné elektrické bivalentní přitápění a nabízejí svůj plný vysoký topný výkon i za mrazů kolem -15°C bez jakéhokoliv nesmyslného plýtvání elektrickou energií! Pořizovací ceny začínají od cca 160 tisíc s DPH.

 

 

Hezký den a nalezení přínosných informací přeje návštěvníkům autor webu Václav Sirový.