Rychlé dodávky tepelných čerpadel bez čekání i v době krize

Jak rychle dodáváte vysoce úsporná tepelná čerpadla nyní v době krize?

 

Běžná čekací doba u nejžádanějších a zákazníky nejoblíbenějších čerpadel je u nás u 95% zákazníků 14 dnů až 3 měsíce od objednávky nyní v době krize a je to dáno pouze montážní kapacitou. V extrémním naléhavém případě se může topit i do 48 hodin od objednávky (viz níže).

 

I v době krize okamžitě od objenávky dodáváme (i v topné sezóně) jak optimální úsporná čerpadla pro starší nezateplené domy, tak i pro novostavby. Výkony špičkově úsporných kvalitních spolehlivých čerpadel skladem nabízíme od 2 do 25 kW. Čerpadla prodáváme pouze včetně montáže. Samotná čerpadla bez montáže neprodáváme. Ceny se pohybují obvykle od 40 do 400 tisíc bez DPH za samotné čerpadlo podle zvoleného modelu/potřebného výkonu/parametrů a to bez montáže a bez příslušenství. Na námi montovaná čerpadla se vztahuje u některých zákazníků možnost výrazně snížit cenu čerpadla (na cca polovinu) díky státním dotacím -  máme certifikace pro dotace.

 

Kvalitní špičkově úsporná čerpadla námi dodávána komunikují i s fotovolatickými elektrárnami, takže u od počátku dobře námi navržených novostaveb lze s našimi špičkově úspornými čerpadly (je u nich např. 2x menší spotřeba elektřiny než je na trhu běžné pro výrobu stejného množství tepla) ze 75% - 100% získat soběstačnost ve vytápění i přes celou zimu tepelným čerpadlem. 

 

Pro nenáročné zákazníky, kterým moc nezáleží na úsporách elektřiny a na 2x vyšších provozních nákladech, sice umíme dodat výjimečně i neznačnová/méně značková čerpadla (například čínská), ale nemáme nejmenší důvod si těmito čerpadly kazit firemní jméno a věnovat se zbytečně poruchám a reklamacím u těchto neoptimálních čerpadel. Ceny se pohybují od 20 do 350 tisíc bez DPH u těchto méně spolehlivých a provozné na elektrický proud náročných čerpadel. Tato čerpadla jsou paradoxně díky jasné malosériovosti/kusovosti výroby i obvykle o 1/4, 1/3 až polovinu zbytečně dražší než špičkově spolehlivá a kvalitní a uspornější čerpadla montovaná našim zákanzíkům. Montáž nekvalitních čerpadel pro ekonomicky rozumného a správně technicky uvažujícího zákazníka postrádá praktický přínos a smysl. Není ani racionální důvod kupovat provozně i investičně dražší čerpadlo, které má parametry dobré jen na papíru a navíc výrobce takového čerpadla nemá ani k dispozici bez čekání náhradní díly, čipy apod. a dodá překvapenému zákazníkovi při dodávce jen půlku čerpadla s výmluvou, že celé zprovoznění proběhne do 1 roku (do půl roku), když už má zákazníka smluvně lapeného a odůvodní to krizí a nedostatkem čipů, výměníků tepla apod., zatímco zvídavý a prozřeletně jednající zákazník mohl topit v nalehavém případě třeba i do týdne od objednávky se správně zvoleným vysoce úsporným čerpadlem vzduch-voda nebo vzduch-vzduch od firmy www.topim-nejlevneji.cz.

 

 

V akutních případech, kdy například zákazníkovi shořelo neúsporné značkové čerpadlo vzduch-voda od konkurence v záruce a čekací doba u konkurence je na jejich náhradní díly například 1 rok a více místo obvyklých našich například 2-3 dnů a zákazník by zbytečně mrznul a konkurence dokonce s úsměvem doporučuje jako jediné řešení na trhu koupit zákazníkovi místo jejich shořelého čerpadla elektrokotel na 1 rok (topící například 6x dráže než kvalitní tepelné čerpadlo), dodáváme nové skvěle úsporné splitové čerpadlo vzduch-voda i vzduch-vzduch i včetně započítání času kompletní realizace naší montáže již do 2 dnů od objednávky a to po celé republice (podmínkou takto rychlé realizace je, že nejsme právě na jiné montáži a není jiná překážka zabraňující okamžité montáži). Tj. topí se do 48 hodin od prvního telefonátu a seznámení se se s novým zákazníkem.

 

Informace pro Vás připravi a hezký den přeje ing. Václav Sirový (602 466 955, info@topim-nejlevneji.cz)