Montáž kvalitního tepelného čerpadla zdarma

Montáž kvalitního tepelného čerpadla vzduch-voda zdarma

  • 69 000 Kč 68 999,99 Kč –100 %
    0,01 Kč bez DPH
  • Skladem
0,01 Kč
Kategorie: Služby instalační
Záruka: doživotní
 

Pro kvalitativně orientované zákazníky, kteří mají jasno a kteří si vyberou jakékoliv skutečně kvalitní a spolehlivé tepelné čerpadlo (tedy čerpadlo s prakticky nulovou pravděpodobností potřeby našeho placeného profesionálního budoucího servisu), za běžnou ceníkovou cenu bez započítané montáže a nezdržují nás s časově náročnými poptávkami a s dlouhým vytěžováním informací a ani s rozsáhlým tří až 150 hodinovým poradenstvím zdarma, můžeme provést precizní certifikovanou montáž tepelného čerpadla zdarma. K tomu obvykle přidáme přesné výpočty tepelných ztrát objektu zákazníka a precizní výkresovou dokumentací zdarma.

Naše montáž nikdy neobsahuje jakékoliv sebemenší úmyslně a ani nedbalostně zabudované chyby, které by vyžadovaly budoucí placený pozáruční servis. Na rozdíl od mnoha jiných firem není naším zájmem a cílem marnit servisně čas a vydělávat po celá léta na zákazníkovi díky úmyslně zamontovávaným chybám.

 

Ke každé montáži obdrží náš zákazník velmi hodnotný dárek v ceně do 30 000 Kč, který mu pomůže příjemně snížit budoucí provozní náklady.

 

Montáž zdarma provádíme dle časových možností po celé republice, k tomu si u TOP modelů spolehlivých čerpadel můžete zkusit dojednat i část příslušenství  zdarma a dopravu zdarma.

 

Další informace Vám poskytne:

ing. Václav Sirový

info@topim-nejlevneji.cz

+420 602 466 955

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.