profesionální montáž a instalace tepelného čerpadla a klimatizace Panasonic vzduch-vzduch KIT Etherea, KIT RE, KIT VE, KIT-VE9-NKE, KIT-VE12-NKE, KIT-E7-QKE, KIT-E9-QKE, KIT-E12-QKE, KIT-E15-QKE, KIT-E18-QKE, KIT E21-QKE, KIT-E24-QKE, KIT-E28QKE

profesionální montáž a instalace tepelného čerpadla a klimatizace Panasonic vzduch-vzduch KIT Etherea, KIT RE, KIT VE, KIT-VE9-NKE, KIT-VE12-NKE,  KIT-E7-QKE, KIT-E9-QKE, KIT-E12-QKE, KIT-E15-QKE, KIT-E18-QKE, KIT E21-QKE, KIT-E24-QKE, KIT-E28QKE, KIT XE7 QKE, KIT XE9 QKE, KIT XE12 QKE, KIT XE15 QKE, KIT XE18QKE, KIT XE21 QKE, KIT XE24 QKE, KIT XE24 QKE,  KIT UE9-RKE, KIT UE12-RKE, KIT UE18-RKE, KIT-RE9-RKE, KIT RE12 RKE, KIT RE15-RKE, KIT-RE18-RKE, KIT-RE24-RKE

  • 6 708,80 Kč 2 240 Kč –33 %
    3 990 Kč bez DPH
  • Skladem
4 468,80 Kč
Kategorie: Služby instalační
Záruka: 0,5 roku
 

Instalace tepelného čerpadla a klimatizace Panasonic - pečlivá předpisová montáž - profesionální certifikované provedení montáže s dodržením veškerých požavků a předpisů výrobce na montáž při využití nejmodernějšího montážního zařízení a nejúčinnějšího profesionálního vybavení pro nejvyšší kvalitu montáže.

Při montáží firmou topim-nejlevneji.cz nikdy nedochází k vynechání a opomenutí technologických kroků nezbytných pro bezporuchovost a dlouhou životnost celého zařízení. 

Montáže pro náročnější zákazníky:

Na přání zákazníka provádíme i nadstandardní úkony pro zvýšení celkové účinnosti zařízení a pro výrazné prodloužení životnosti zařízení!

Na náročného zákazníka si vždy vyhradíme potřebný dostatek času a nikdy nesnižujeme kvalitu montáže v časovém spěchu a ani se nedopouštíme montážních chyb obvyklých u lajdáckých internetových firem pacujících stylem rychle namontovat a odjet. Z našeho pečlivého a odpovědného přístupu výrazně profituje zákazník v záruční i pozáruční době (na příjemně snížených provozních nákladech, na minimalizaci záručního i pozáručního servisu,...).

Pro náročné zákazníky a památkově chráněné objekty projektujeme a máme připravené své vlastní a každému zákazníkovi individuální konstrukce a technologickomontážní postupy, které umožňují například opticky zcela (100%) skrýt vnější jednotky. Na historicky cenných objektech nejsou pak nejúčinnější tepelná čerpadla vzduch/vzduch vůbec vidět a ani procházející lidé kolem vůbec neuvidí a obvykle ani neuslyší, že je daná budova celoročně vytápěná pouze čerpadlem/klimatizací vzduch-vzduch. 100% skrytí a případně i výškové, nadstřešní a podstřešní montáže provádíme i v případě restaurací, laboratoří, chlazených skladů a všude jinde, kde je to žádoucí například z důvodu teplotní bezpečnosti a ochrany zařízení před cizími lidmi a nenechavci.

Upozorňujeme zákazníky z řad domácností, že sazba DPH je u této montáže (i včetně dodaných čerpadel a klimatizací) pro domácnosti snížena na 15%.

Místo instalace - kdekoliv po celé republice.  Při bezproblémové součinnosti zákazníka je doprava technika s instalovaným zbožím k zákazníkovi obvykle vždy zdarma.

Pro maximální spokojenost zákazníků s dodaným zbožím a v případě potřeby u nových zákazníků doposud méně obeznámených s technologií tepelných čerpadel a klimatizací se snažíme ještě s předstihem před vlastní montáží čerpadel/klimaztizací vždy osobně navštívit zákazníky a poskytnout jim v případě potřeby i mnohahodinové odborné poradenství a zodpovězení jakýchkoliv dotazů a jakýchkoliv případných nejasností. U stálých zákazníků a podnikatelů kupujících do mnoha svých různých objektů již několikáté čerpadlo/klimatizaci stačí obvykle k objednávce jen krátký mail nebo telefonát, plán budovy a popřípadě jen pár fotek z místa plánované realizace.


Rozsah práce - cena této instalace je stanovena pro použití potrubí do celkové délky 5 metrů a obsahuje i všechny další potřebné práce v základním rozsahu. Vrtací práce jsou svým rozsahem velmi individuální a rozdílné dle místních podmínek a jsou proto účtovány dle skutečného rozsahu a složení vrtaných konstrukcí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.