Doprava zdarma

Panasonic KIT-E15QKEW

  • 1 z 3

KIT-E15QKEW Panasonic ETHEREA - výkonné a spolehlivé invertorové tepelné čerpadlo a klimatizace

  • 51 231,40 Kč 5 857,61 Kč –11 %
    37 499 Kč bez DPH
  • Do tří dnů
45 373,79 Kč
Kategorie: Luxusní modely Etherea
Záruka: 2 roky
 

KIT-E15QKEW Panasonic ETHEREA - invertorové tepelné čerpadlo a klimatizace , bílá barva, nástěnné provedení.

sada venkovní + vnitřní nástěnná jednotka ETHEREA s aktivní čističkou vzduchu.Chladící výkon - 4,20 kW; sezónní koeficient účinnosti (SEER): 6,6; kategorie A++

Topný výkon - 5,30 kW; sezónní koeficient účinnosti (SCOP): 4,8; kategorie A+ETHEREA SE ZDOKONALENÝM SNÍMAČEM ECONAVI A S NOVÝM SYSTÉMEM ČISTĚNÍ VZDUCHU NANOE-G: MIMOŘÁDNÁ ÚČINNOST, KOMFORT A ZDRAVÝ VZDUCH V KOMBINACI S NEJMODERNĚJŠÍM DESIGNEM.

Vestavěné čidlo lidské aktivity a nový snímač slunečního svitu technologie Econavi umožňují optimální nastavení výkonu, a proto trvale poskytují nejvyšší komfort při současné úspoře energie. Econavi nejenom optimalizuje směr proudění vzduchu a jeho množství podle přítomnosti lidí, ale také automaticky snižuje výkon chlazení při poklesu slunečního svitu. S technologií Econavi dosáhnete až 35% úspory energie při současném zvýšení

komfortu.

Revoluční systém čistění vzduchu NANOE-G s využitím nanotechnologie navíc pomocí mikroskopických částic odstraní a zlikviduje 99 % vzdušných i ulpívajících mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a plísně.

Etherea je navíc účinnější než dříve, se spotřebou nižší o 64 % u modelu bez inverteru v režimu tepelného čerpadla; s použitím čidla ECONAVI lze dosáhnout celkové úspory až 71 %. Vyšší účinnost znamená větší úspory!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.